KRISTAL PALAS JE RAZMONTIRAN! Liverpul očitao sedam lekcija!!

Palas razmontiran

Klopova mašina uključila turbo, Liverpul postigao sedam golova u Londonu!

Liverpul je u Londonu na Selhurst Parku deklasirao domaći Kristal Palas sa 7:0 u prvom meču 14. kola engleskog Premijer ligi.

FK Liverpul

Liverpul je iskoristio ulogu favorita, a domaćinu je očitao lekciju i utrpao čak sedam komada. Iako je tim Roja Hodžsona pristojno izgledao u prvom delu, čak imao nekoliko ozbiljnih prilika, na poluvremenu je gubio 3:0.

Već u trećoj minuti Maneovu asistenciju u gol pretvara Minamino, a u 35. minuti Mane na dodavanje Firmina postiže gol, da bi u finišu prvog dijela sam Firmino postigao gol.

Činilo se da će Redsi "smanjiti brzinu" u nastavku jer su praktično obezbedili pobedu, ali sastav Jirgena Klopa uvek želi više, pa je do kraja postigao još četiri gola.

Jirgen Klop

Strelci u drugom delu bili su Henderson, Firmino i Salah (2), koji je ušao umesto Manea u 57. minuti, pa do kraja dao dva gola i asistirao.

Liverpul je uverljvio prvi sa 31 bodom, ima šest više i utakmicu više od Totenhema. Palas je šestim porazom ostao na 18 bodova i nalazi se na 12. poziciji na tabeli.