DIŽE SE PAUNOV REDING KAO FENIKS: Nova pobeda u Čempionšipu za povratak u vrh tabele!

Čempionšip

Srpski trener je uspeo da digne ekipu posle onog lošeg perioda i nekoliko poraza

Fudbaleri Redinga su u 16. kolu engleskog Čempionšipa došli do rutinske pobede protiv Notingema Foresta 2:0, a gosti su od 15 minuta igrali sa deset igrača jer je Rajan Jates, dobio direktan crveni karton.

Ekipa našeg Veljka Paunovića je stigla do četvrtog uzastopnog meča bez poraza golovima Portugalca Lukasa Žoaa u 16. minutu sa penala i Majkla Morisona u 53. minutu.

Portugalac je sa penala probio gostujući tim, dok se Morison sjajno snašao i glavom posle kornera potvrdio pobedu.

Reding je nakon ove pobede došao do 30 bodova, koliko ima i lider Bornmut.