VAR POGURAO NIKOLIĆEVU LOKOMOTIVU DO PREOKRETA: Moskovljani gubili, pa jedva sa igračem više pobedili Rubin!

Premijer liga Rusije

"Železničari" su tako došli na 4 boda zaostatka za prvoplasiranim timovima na tabeli

Marko Nikolić i njegova Lokomotiva iz Moskve napravili su preokret protiv Rubina i pobedom 3:1 zadržali priključak za vodećim timovima na tabeli.

Gosti iz Kazanja su poveli u 3. minutu pogotkom Hvanga, ali je Vladislav Ignjatev u 16. minutu izjednačio.

"Železničari" su u drugo poluvreme ušli sa igračem više pošto je Ignjatev, ali iz Rubina, u 47. minutu dobio drugi žuti karton i morao pre vremena na tuširanje.

Međutim, mučio se domaćin, iako brojčano nadmoćan, sve do 69. minuta kada je sudija posle reakcije iz VAR sobe i pregledanog snimka pokazao na belu tačku s koje je Anton Mirančuk doneo preokret 2:1.

Trijumf je potvrdio Ignjatev nešto kasnije, pa tako sada Lokomotiva uz utakmicu više zaostaje 4 boda za Zenitom, CSKA i Spartakom.