JUNAJTED SLAVIO POSLE PREOKRETA: Nula na meču Čelsija i Totenhema! Slavili Vulvsi!

premijer liga, 10. kolo

Plavci su bili bolji rival i Pevci mogu da budu zadovoljni bodom

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas posle preokreta na gostujućem terenu Sautempton sa 3:2, u utakmici 10. kola Premijer lige.

Sautempton je vodio golovima Jana Bednareka u 23. i Džejmsa Vorda-Prausa u 33. minutu. Posle toga Junajted je u poslednjih pola sata postigao tri gola i pobedio.

Prvo je strelac bio Bruno Fernandes u 60. minutu, a zatim je dvostruki strelac bio Edinson Kavani. On je izjednačio u 74. minutu, a pobedu Junajtedu doneo je pogotkom u drugom minutu nadoknade vremena.

Junajted je odigrao devet utakmica i sa 16 bodova zauzima sedmo mesto na tabeli.

Sautempton ima utakmicu više i bod više na petom mestu na tabeli.

U jednom od derbija kola Čelsi i Totenhem su odigrali 0:0.

Plavci su bili bolji rival i Pevci mogu da budu zadovoljni bodom.

Fudbaleri Vulverhemptona su večeras u gostima pobedili Arsenal 2:1, u desetom kolu engleske Premijer lige.

Golove za Vulverhempton su postigli Pedro Neto u 27. i Daniel Podensa u 42. minutu.

Strelac za Arsenal je bio Gabriel Dos Santos u 30. minutu.

Na početku meča napadač Vulverhemptona Raul Himenes je doživeo tešku povredu nakon sudara sa Davidom Luizom, i odmah je prebačen u bolnicu.

Vulverhempton je osvojio 17 bodova i nalazi se na šestom mestu, dok je Arsenal sa 13 bodova na 14. poziciji.

U narednom kolu, Arsenal će gostovati Totenhemu, dok će Vulverhempton gostovati Liverpulu.

Premijer liga, 10. kolo:

Sautempton – Mančester j. 2:3 (2:0) Bednarek 23, Vord-Praus 33 – Fernandeš 60, Kavani 74, 90+2 Čelsi – Totenhem 0:0 Arsenal – Vulverhempton 1:2 (1:2)

(Gabriel 20 - Neto u 27, Podense 42 )

Ponedeljak: 18:30 Lester – Fulam 21:00 Vest Hem – Aston Vila

Petak: Kristal Palas – Njukasl 1:0 Vilson 88, Žoelinton 90

Subota:

Brajton – Liverpul 1:1 (0:1) Gros 90+3p – Žota 60 Mančester S - Barnli 5:0 (3:0) Marez 6, 22, 69, Mendi 41, Tores 67 Everton – Lids 0:1 (0:0) Rafinja 79 21:00 WBA – Šefild