NIJE ZA ONE SA SLABIM SRCEM: Žiruov hitac odveo Čelsi u osminu finala LŠ - Seviljina infarkt pobeda!
Žiru - heroj Londona, Foto: EPA/Eddy Lemaistre

liga šampiona, četvrto kolo

Sevilja i Čelsi obebedili plasman u nokaut fazu

Fudbaleri Čelsija su danas u gostima pobedili Ren 2:1, u četvrtom kolu Grupe E Lige šampiona.

Čelsi je poveo ;golom Kalum Hadson-Odoia u 22. minutu. On je nakon dubinske lopte, sam izašao ipred golmana Rena Alfreda Gomisa i rutinski poslao loptu u mrežu.

Ren je izjednačio golom Seru Girasi u 85. minutu. Nakon odlično izvedenog kornera Girasu je sa pet metara glavom zakucao loptu u mrežu.

Pobedu Čelsiju je doneo Olivije Žiru u prvom minutu sudijske nadoknade.

U drugom meču u grupi, Sevilja je u gostima savladala Krasnodar 2:1.

Sevilja je povela golom Ivana Rakitića u četvrtom minutu. On je iz prve šutirao sa 18 metara i pogodio donji levi ugao gola.

Krasnodar je izjednačio u 56.minutu golom Masiela Vandersona, koji je šutirao iskosa sa 11 metara, a lopta je pored četiri igrača Sevilje uspela da završi u golu.

Sevilja je stigla do pobede u petom minutu sudijske nadoknade golom Munir El Haddadija.

Nako četiri kola, Čelsi i Sevilja imaju po 10 bodova, dok su Krasnodar i Rena osvojili po jedan bod.

U narednom kolu, Sevilja će dočekati Čelsi, dok će Krasnodar ugostiti Ren.