SELA MU JE K'O MAS'AN BUREK POSLE PIJANE NOĆI: U Prvoj ligi je viđen GOL GODINE u Srbiji! (VIDEO)
Milanović je bio "hirurški precizan", Foto: printscreen/youtube/Prvaligasrbije

pRELEP POGODAK zEMUNCA

Gol Mitra Milanovića je zasenio čak i poraz njegovog tima

Zemun je u pretposlednjem kolu jesenjeg dela sezone Prve lige Srbije poražen od Loznice kao domaćin, ali je meč ipak obeležio jedan potez domaćeg fudbalera.

Mitar Milanović je pred kraj prvog poluvremena doveo svoj tim u vođstvo golom koji se može smatrati najlepšim u prvom delu sezone, uključujući one iz Linglong Superlige Srbije.

Igrač Zemuna je dugo tražio prostor za udarac, a onda sa oko 20 metara poslao neodbranjiv šut levom nogom u suprotni, gornji ugao gola Loznice. Majstoriju Mlilanovića mozete videti na 1:47 minuta snimka utakmice.

U drugom poluvremenu, gosti su preokrenuli golovima Gorana Matića pa Zemunu po svemu sudeći sledi žestoka borba za opstanak u nastavku sezone.