LACIO DOBIO KROTONE: Malo Imobile, malo Korea i eto tri boda! Ronaldo doneo trijumf Juveu!

serija a, 8. kolo

Objavljeno: 10:03h

Fudbaleri Lacija pobedili su na gostujućem terenu ekipu Krotonea sa 2:0, u utakmici osmog kola italijanskog prvenstva.

Prvi gol za Lacio postigao je Ćiro Imobile u 21. minutu, dok je drugi gol na meču postigao Hoakin Korea u 58. minutu.

Za ekipu Krotonea do 79. minuta je igrao srpski fudbaler Miloš Vulić.

Lacio je pobedom došao do petog mesta na tabeli i do 14 osvojenih bodova, a ekipa Krotonea se nalazi na poslednjem mestu tabele šampionata bez ostvarene pobede, sa dva samo boda.

Lacio u sledećem kolu dočekuje Udineze, dok ekipa Krotonea gostuje ekipi Bolonje.

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras Kaljari sa 2:0, u osmom kolu Serije A.

Strelac je bio Kristijano Ronaldo u 38. i 42. minutu.

Juventus je drugi na tabeli sa 16 bodova.

Ispred je Milan sa 17 i utakmicom više, a priliku da prestignu Juventus imaće Sasuolo, Napoli i Roma.

Kaljari ima 10 bodova i zauzima 11. mesto na tabeli fudbalskog prvenstva Italije.