FALĆINELI I KATAI DONELI ZVEZDI PREOKRET: Inđija vodila do finiša, po doživela potop!

superliga srbije, 14. kolo

Sva dešavanja sa meča pratili ste uz "lajv-blog"

Objavljeno: 21:10h

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras Indjiju sa 3:2, u 14. kolu Super lige.

Zvezda je vodila na svom stadionu od 21. minuta golom Dijega Falčinelija, a Indjija je preko Neškovića u 36. i 64. minuta preokrenula.

Potom je Aleksandar Katai izjednačio iz penala u 75. minutu, da bi onda Falčineli u 85. doneo pobedu Zvezdi.

Zvezda je prva na tabeli sa 38 bodova, osam više od Vojvodine, a devet od Partizana.

Indjija ima 15 bodova i zauzima 14. mesto na tabeli srpskog prvenstva.

1 / 5 Foto: Starsport©

90' Kraj utakmice! Slavila Zvezda posle drame!

85' GOOOOOOOOOOL!!! I Falćineli!

75' Gol za Zvezdu! Sa penala je precizan Katai! Pre toga je oboren Pavkov.

67' Stativa Kataija!

64' Neškoviiiiiić! Kakav šok na Marakani, 2:1 za goste!

60' Falčineli je probao posle centaršuta Kataija, ali ništa.

56' Sjajno brani Jovičić! Zvezda pritiska jako, ali golman gostiju je briljantan!

45' Gotovo je prvo poluvreme! 1:1!

36' Šok, izjednačila Inđija! Kakva greška Erakovića.

35' Ben je imao zicer,ali brani Jovičić. Katai u nastavku ne koristi odbitak!

21' Goooooooool!!! Pogodak je prekinuo do sada dosadnu utakmicu! Posle Gajićevog centaršuta pogađa Falćineli.

11' Nastao je pravi karambol pred golom Imđije, Gavrić pogađa prečku!

7' Ništa zanimljivo za sad, gosti stali nazad, Zvezda jalovo napada.

2' Gajić je imao priliku da lepo centrira i napravi šansu, ali to nije iskoristio.