VOJVODINA PROSULA POBEDU: Spektakl u Gornjem Milanovcu - Metalac u nadoknadi do boda!

superliga srbije, 14. kolo

Vojvodina je druga na tabeli sa 30 bodova, pet manje i utakmicom više od prvoplasirane Crvene zvezde

Fudbaleri Metalca i Vojvodine odigrali su večeras nerešeno 3:3 u Gornjem Milanovcu, u prvoj utakmici 14. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je povela u 17. minutu golom Momčila Mrkaića, a u 33. minutu izjednačio je Aleksandar Katanić.

Novosadski tim je posle toga stekao dva gola prednosti, a strelci su bili Nemanja Čović u 73. i Ognjen Djuričin u 78. minutu.

Metalac je smanjio zaostatak u 85. minutu pogotkom Sava Arambašića, a bod ekipi obezbedio je Nikola Grbović golom u drugom minutu nadoknade vremena.

Vojvodina je druga na tabeli sa 30 bodova, pet manje i utakmicom više od prvoplasirane Crvene zvezde. Novosađani imaju četiri boda više i utakmicu više od trećeplasiranog Partizana. Metalac ima 21 bod na 10. mestu na tabeli.