SRPSKO-HRVATSKI TANDEM SAČUVAO INTER U 92: Bili su na ivici ambisa, Mihajlović prekinuo crni niz! (VIDEO)

SERIJA A

A Perišić pogodio za pobedu

Fudbaleri Intera i Parme odigrali su danas nerešeno u Milanu 2:2, u utakmici šestog kola italijanskog prvenstva.

Parma je povela golom Žervinja u 46. minutu, da bi isti igrač povećao prednost na 2:0 golom u 62. minutu.

Ekipa Intera je smanjila na 1:2 golom Marcela Brozovića u 64. minutu, a bod domaćoj ekipi doneo je Ivan Perišić golom u drugoj minuti sudijske nadoknade vremena, nakon slobodnog udarca kojeg je izveo srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov.

Inter se nalazi na petoj poziciji u prvenstvu sa 11 bodova, dok se ekipa Parme nalazi na 15. mestu sa pet osvojenih bodova.

U narednom, sedmom kolu italijanske lige Inter gostuje Atalanti u Bergamu, a ekipa Parme dočekuje Fiorentinu.

Bolonja Siniše Mihajlović je prekinula niz loših rezultata, pošto je pobedila Kaljari na svom terenu, rezultatom 3:2.