REAL UBEDLJIV, JOVIĆA NI NA MAPI: Ueska nije znala šta ju je snašlo!

PRIMERA, 8. KOLO

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas na svom terenu Uesku sa 3:1, u utakmici osmog kola španske Primere.

Real je pitanje pobednika na ovom meču praktično rešio u finišu prvog poluvremena.

Prvo je u 40. minutu mrežu Ueske pogodio Eden Azar, što je bio njegov prvi gol posle 392 dana, da bi se pet minuta kasnije u strelce upisao i Karim Benzema.

Na 3:0 povisio je Federiko Valverde u 54. minutu, 15 minuta pre kraja meča David Fereiro je postigao utešan pogodak za Uesku, a konačan rezultat postavio je Benzema u 90. minutu.

Real je zabeležio petu pobedu u domaćem šampionatu i trenutno je prvi na tabeli sa 16 bodova, dok je Ueska na 18. poziciji sa pet osvojenih bodova.

Ekipa Zinedina Zidana će u narednom kolu Primere gostovati Valensiji, dok će Ueska dočekati Eibar.

LaLiga, 8. kolo: Real Madrid – Ueska 4:1 (2:0) Azar 40, Benzema 45, 90, Valverde 54 – Fereiro 74 16.15 Atletik Bilbao – Sevilja 18.30 Osasuna – Atletiko Madrid 21.00 Alaves – Barselona

Nedelja: 14.00 Betis – Elče 16.00 Selta – Sosijedad 18.30 Granada – Levande 21.00 Valensija – Hetafe

Ponedeljak: 21.00 Viljareal – Valjadolid

Petak: Eibar – Kadiz 0:2 (0:2) Negredo 36, Sančes 39