OPŠTA TUČA U SUPERLIGI: Potpuni haos na utakmici Metalca i Radnika, ponovo ružne scene u srpskom fudbalu!

strašno

Dokle?

Fudbaleri Metalca i Radnika iz Surdulice su podelili bodove u 12. kolu Superlige Srbije.

Utakmica u Gornjem Milanovcu je završena rezultatom 1:1, a susret je obeležila opšta tuča dve ekipe.

Gosti su poveli u 19. minutu preko Pekariča, koji je bio siguran sa bele tačke, da bi Metalac došao do izjednačenja u 76. minutu, kada je mrežu pogodio Arambasić. Upravo nakon njegovog gola je nastalo koškanje dve klupe, koja je preraslo u opštu tuču.

Nekako su uspele da se smire strasti i meč je nastavljen.