ZVEZDA RAZOČARALA NA MARAKANI: Golman Javora činio čuda na golu, Ivanić promašio penal!

superliga srbije, 12. kolo

Sva dešavanja sa večerašnjeg meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Crvena zvezda je odigrala novi jedan remi u Superligi Srbije.

Izabranici Dejana Stankovića nisu uspeli da slome otpor Javora i na kraju je rezultat bio samo 0:0.

Najbolju priliku na meču propustio je Mirko Ivanić, kome je Lazović u 60. minutu odbranio jedanaesterac, nakon što je Maričić pokosio Kataija.

Napadali su igrači srpskog šampiona tokom celog meča, prilike su propuštali redom Ivanić, Ben, Gobeljić i Falćineli, ali je Lazović činio čuda na golu i zasluženo poneo epitet junaka utakmice.

Zvezda nakon ovog kola ima 32 boda i nalazi se na prvom mestu, dok je Javor uspeo da osvoji 15 poena i zauzima dvanaesto mesto u šampionatu.

Naredni meč crveno-beli igraju protiv Libereca u četvrtak, a potom gostuju Radniku narednog vikenda u Superligi Srbije.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Sva dešavanja sa večerašnjeg meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

KRAJ: Gotova je utakmica - 0:0.

74. minut - Lazović izrasta u junaka utakmice, odbranio je zicer Falćineliju.

66. minut - Ivanić je prepustio svoje mestu Pavkovu.

59. minut - Penal za Zvezdu! Katai je pokošen od strane Maričića, a Mirko Ivanić je promašio jedanaesterac, tačnije odbranio mu je Lazović.

54. minut - Ben je bio sam na ivici šesnaesterca, namestio se i opalio, ali lopta ide preko gola.

49. minut - Falćineli je nekako uspeo da se izbori za centaršut, a Ben pokušao glavom.

46. minut - Umesto Radulovića, Gavrića i Spiridonovića u igri su Rodić, Katai i Falćineli.

POLUVREME: Crvena zvezda - Javor 0:0

1 / 6 Foto: Starsport©

38. minut - Velika prilika za Zvezdu! Ivanić je imao kolosalnu priliku, ali je pogodio pravo u Lazovića, u nastavku je Gobeljić šutirao preko gola.

20. minut - Pokušao je Gavrić iz slobodnog udarca, lak posao za Lazovića.

10. minut - Gosti nisu došli da se brane na Marakanu. Imali su nekoliko dobrih napada, međutim, rezultat je i dalje 0:0.

4. minut - Prva dobra prilika za Javor. Nakon karambola u šesnaestercu, Jevremović se izborio za udarac i na atraktivan način šutirao pored gola.