Novi poraz Atalante, Inter lagan! Lacio preskočio Bolonju!

serija a, 5. kolo

Tim iz Bergama na kolenima

Fudbaleri Atalante izgubili su danas kao domaćini od Sampdorije sa 2:1, u petom kolu Serije A.

Atalanta je tako vezala dva poraza, posle tri pobede na početku nove sezone italijanskog prvenstva.

Sampdorija je vezala treću pobedu posle početna dva poraza i dve ekipe sada zauzimaju treće i četvrto mesto sa po devet bodova.

Strelci u Bergamu bili su Fabio Kvaljarela u 13. i Morten Torsbi u 59. i Jakub Jankton u 90. minutu.

Gol za Atalantu je u 80. minutu iz penala dao Duvan Zapata.

udbaleri Intera pobedili su danas u gostima ekipu Djenove sa 2:0, u utakmici petog kola italijanske Serije A.

Strelci za Inter bili su Romelu Lukaku u 64. i Danilo D'Ambrozio u 79. minutu.

Inter je prekinuo niz od dve utakmice bez pobede, upisao je treću pobedu od početka šampionata i treći je na tabeli sa deset bodova.

Na drugoj strani, Djenova je posle četiri odigrane utakmice na 15. poziciji sa četiri osvojena boda.

Fudbaleri Intera će u narednom kolu dočekati Parmu, dok će Djenova gostovati Sampdoriji.

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na svom terenu ekipu Bolonje sa 2:1, u utakmici petog kola Serije A.

Lacio je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede, upisao je drugi trijumf u sezoni i trenutno je deseti na tabeli sa sedam bodova. Na drugoj strani, ekipa Siniše Mihajlovića je posle trećeg vezanog poraza na 18. poziciji sa tri osvojena boda.

Bolonja je povela u 13. minutu golom Matijasa Svanberga, ali je taj pogodak poništen zbog faula.

Do kraja prvog poluvremena nije više bilo golova, da bi Lacio početkom drugog poveo. Strelac u 54. minutu bio je Luis Alberto, da bi pobedu domaćeg tima u 76. minutu potvrdio Ćiro Imobile.

Bolonja je do kraja meča uspela samo da ublaži poraz pogotkom Lorenca De Silvestrija u 92. minutu.

Fudbaleri Lacija će u narednom kolu gostovati Torinu, dok će Bolonja dočekati Kaljari.

Serija A, 5. kolo:

Subota: Atalanta – Sampdorija 1:3 (0:1) Zapata 80p – Kvaljarela 13, Torsbi 59, Jankto 90+1 Đenoa – Inter 0:2 (0:0) Lukaku 64, D'Ambrozio 79 20:45 Lacio – Bolonja

Nedelja: 12:30 Kaljari – Krotone 15:00 Benevento – Napoli 15:00 Parma – Specija 18:00 Fiorentina – Udineze 20:45 Juventus – Verona Ponedeljak: 20:45 Milan – Roma

Petak: Sasuolo – Torino 3:3 (0:1) Đuričić 71, Kirikeš 84, Kaputo 85 – Lineti 33, Beloti 77, Lukić 79