NESREĆNA ZVEZDA PALA U NEMAČKOJ: Kada ne iskoristite šanse, onda stigne kazna - Hofenhajm upisao pobedu!

LIGA EVROPE, 1. kolo

Sva dešavanja sa meča možete da pratite uz "lajv-blog".

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prvom kolu Lige Evrope od Hofenhajma rezultatom 2:0 (0:0).

Hrabro je delovao tim srpskog šampiona tokom većeg dela meča, ali je golom Baumgartnera nemački klub ipak došao do pobede.

Pogotku je prethodila sporna situacija, kada je Nikolić možda bio fauliran, a sudija je pustio prednost. Sa druge strane, Falćineli i Spiridonović su imali dobre prilike za gol, ali nisu imali dovoljno sreće.

U samom finišu, Dabur je postavio konačan rezultat, kada je iskoristio greške Degeneka i Milunovića i lagano pogodio za 2:0.

Ostaje žal za ovim porazom, zbog toga što je Hofenhajm igrao sa drugim timom, zbog situacije sa koronavirusom.

Naredno kolo na programu je već 29. oktobra, kada na Marakanu dolazi Slovan iz Libereca.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

93. minut - GOL: Dabur rešava meč! Hofenhajm vodi sa 2:0 i ovde je sve gotovo.

88. minut - Sve manje vremena za Zvezdu! Stanković je iskoristio svih pet izmena, ostalo je manje od pet minuta do kraja meča.

75. minut - Šansa za Zvezdu, Sanogo je pokušao glavom, ali tik pored gola.

64. minut - GOL: Baumgartner dovodi Hofenhajm u vođstvo! Pobegao je Erakoviću i zakucao loptu u mrežu za 1:0!

54. minut - Falćineli bi izašao sam pred golmana, ali sudija je procenio da je napravljen faul, iako je mogao da pusti prednost.

46. minut - Eraković je postigao gol, ali je zbog ofsajda opravdano poništen.

45. minut - Umalo kazna! Dabur je imao veliku priliku, ali Milunović je reagovao i izbio loptu sa gol linije.

40. minut - Au, kakva šansa za Spiridonovića! Promašio je loptu i propisno se obrukao.

37. minut - Neverovatno! Nova prilika za Falćinelija, izašao je sam pred golmana, ali nije uspeo da lobuje Baumana.

35. minut - Velika šansa za Zvezdu! Rodić je prošao po levoj strani, ubacio loptu, a Falćineli zamalo kratak. Ostaje 0:0.

22. minut - Sesenjon preti Borjanu, samo korner za Hofenhajm.

17. minut - Slobodan udarac za crveno-bele, Eraković nije uspeo da se izbori za poziciju.

8. minut - Falćineli je imao prvi pokušaj, ali suviše mlako da bi bila opasnost po Baumana.

2. minut - Prvi šut Hofenhajma, Rudi je uputio udarac, ali je prebacio gol.