SRBIN PODIGAO AMERIKU NA NOGE: Komentator u transu zbog sjajnog gola u 95. minutu! (VIDEO)
Đorđe Mihailović, Foto: Printskrin

BRAVO DEČKO!

Reakcija komentatora ovog meča najbolje opisuje potez momka čiji roditelji potiču iz Srbije.

Američki reprezentativac srpskog porekla, Đorđe Mihailović, spektakularnim potezom oduševio je ljubitelje fudbala "preko bare".

Mihailović je doneo bod Čikago Fajeru na meču protiv Kanzas Sitija (2:2), pošto je u 95. minutu utakmice sjajnim potezom nadmudrio čitavu odbranu protivnika.

Đorđe se sjajno ubacio u kazneni prostor rivala, uspeo je da prevari golmana, a zatim je jednim perfektnim "lažnjakom" izbacio iz igre dvojicu defanzivaca i postigao gol.