Ognjen Mudrinski zaledio Maksimir, Dinamo bio u nokdaunu!
Ognjen Mudrinski, Foto: FK Čukarički

hns, osmo kolo

Međutim, slavio na kraju

Fudbaleri Gorice nisu uspeli da naprave najveći podvig u sezoni, pošto su na Maksimiru izgubili od Dinama rezultatom 3:2.

Gorica ove sezone beleži fenomenalne rezultate, nalazi se drugom mestu hrvatske lige, ali jednostavno danas je naišla na bolji tim. Junak pobede Modrih je bio Mario Gavranović, koji je zabeležio het-rik.

Ipak, daleko od toga da je bilo lako za Dinamo, koji je otišao na poluvreme sa dva gola prednosti, ali je onda Ognjen Mudrinski šokirao domaći tim tako što je uprvom minutu drugog dela matirao golmana Livakovića. Samo pet minuta kasnije Gorica je izjednačila golom Hamada, ali je Gavranović u 66. minutu postavio, ispostaviće se, konačnih 3:2 za Dinamo iz Zagreba.

Bivši igrač Zvezde ove sezone igra sjajno, već je postigao šest golova i nalazi se na drugom mestu liste strelaca. Prvi je Gavranović sa golom više.