SJAJNI MAKSA I NJEGOV HETAFE SRUŠILI BARSELONU: Blamaža Reala, Joviću poništili gol, Aletiko pogodio sa Suarezom!
Luka Jović bez gola, Foto: EPA/JuanJo Martin

primera, 6. kolo

Joviću poništen gol u 78. mintutu, Nemanja Maksimović odigrao svih 90 minuta protiv Katalonaca

Objavljeno: 23:15h

Fudbaleri Hetafea pobedili su večeras na svom terenu Barselonu sa 1:0, u utakmici šestog kola španskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Hajme Mata u 56. minutu iz penala.

To je treća pobeda u ligi za Hetafe, koji se popeo na drugo mesto na tabeli sa 10 bodova, koliko ima i prvoplasirani Real Madrid. Obe ekipe odigrale su po pet utakmica.

Barselona je pretrpela prvi poraz u prvenstvu, odigrala je tri utakmice i sa sedam bodova zauzima deveto mesto na tabeli. Barselona tako nije iskoristila današnji kiks Real Madrida i poraz od Kadiza, 0:1, pa zaostaje tri boda za prvoplasiranim.

Fudbaleri Kadiza pobedili su večeras na gostujućem terenu Real Madrid sa 1:0, u utakmici šestog kola španskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Entoni Lozano u 16. minutu.

To je prvi poraz Reala u ovoj sezoni u Primeri, a "kraljevski" klub je i dalje prvi sa 10 bodova, ali iz pet utakmica. Kadiz je drugi na tabeli sa 10 bodova iz šest mečeva.

Fudbaleri Granade pobedili su danas Sevilju na svom terenu sa 1:0, u šestom kolu španskog prvenstva.

Strelac je bio Janhel Erera u 82. minutu.

Granada je celo drugo poluvreme imala igrača više, pošto je fudbaler Sevilje Djoan Djordan isključen u nadoknadi prvog.

Granada je ostvarila treću pobedu i sada sa 10 bodova zauzima drugo mesto.

Isto bodova ima i vodeći Real Madrid, koji ima utakmicu manje.

Sevilji je ovo prvi poraz i ima sedam bodova iz četiri utakmice.

Reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj bio je na klupi Sevilje i nije ulazio u igru.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su danas Seltu sa 2:0, u šestom kolu španskog prvenstva.

Strelci u Vigu su bili Luis Suares u šestom minutu i Janik Karasko u nadoknadi vremena.

Atletiko je ostvario drugu pobedu i ima osam bodova, dok je Selta ostala na pet.