LIVERPUL POKRADEN U MERSISAJD DERBIJU: Čelsi u 93. minutu ostao bez celog plena!

premijer liga, 5. kolo

Everton je trenutno prvi na tabeli sa 13 bodova, dok je Liverpul drugi sa 10

Fudbaleri Evertona i Liverpula odigrali su 2:2 na otvaranju petog kola Premijer lige.

Crveni će i te kako kukati na sudiju i VAR posle utakmice što je postala tradicija u Engleskoj.

Razlozi za to su očigledan prekršaj golmana Pikforda nad Van Dajkom i povreda Holandđanina (sudija dosudio ofsajd umesto penal i crveni karton), ali i poništen gol Manea pred sam kraj utakmice zbog navodnog ofsajda.

Što se tiče strelaca, Sadio Mane je pogodio u trećem minutu, da bi Ken izjednačio u 19. minutu.

Momo Salah je doneo novu prednost Liverpulu u 72. minutu, a konalan rezultat postavio je briljantni Kalvert Luin i 81. minutu.

Everton je trenutno prvi na tabeli sa 13 bodova, dok je Liverpul drugi sa 10.

Fudbaleri Čelsija odigrali su 3:3 protiv Sautemptona.

Plavci su imali prednost i tri boda u džepu sve do 92. minuta kada je pogodio Vestegard.

Čelsi je lepo krenuo i poveo preko Vernera u 15. minutu, da bi ubzo postigao i svoj drugi pogodak.

Deni Ings je pred kraj poluvremena smanjio na 2:1, a rezultat poravnava Adams u 57. minutu.

Kai Haverc pogađa za 3:2, a onda na scenu stupa pomenuti VEstegard...