MAKARIĆ HET-TRIKOM RAZNEO ZLATIBOR: Rad se čupa sa dna, Proleter iznenadio TSC - zanimljivi mečevi u Superligi!

superliga srbije, 10. kolo

Milan Makarić se popeo na vrh liste strelaca

Objavljeno: 20:43h

Odigrana su još tri meča 10. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Proletera pobedili su danas na svom terenu TSC sa 1:0, a jedini gol postigao je Aleksa Pejić u 39. minutu.

Novosadski klub ima pet pobeda i zauzima šesto mesto na tabeli sa 18 bodova. TSC je pretrpeo četvrti poraz i sa 14 bodova zauzima 10. mesto.

Fudbaleri Rada pobedili su kao domaćini Inđiju sa 2:1.

Rad je poveo u 10. minutu golom Pavla Radunovića, a izjednačio je Eliomar u 36. minutu. Pobedu Radu doneo je Uroš Damnjanović pogotokom u 87. minutu.

Obe ekipe imaju po devet bodova, Rad je 15. a Indjija 16. na tabeli.

Radnik je kao gost pobedio Zlatibor sa 4:1.

Trostruki strelac bio je Milan Makarić, koji je golove postigao u 15. 48. i 70. minutu, a gol za ekipu iz Surdulice postigao je i Evgen Pavlov, u 59. minutu. Jedini strelac u ekipi Zlatibora bio je Vasilije Janjić u 44. minutu.

Radnik je ostvario treću pobedu i 14. je na tabeli sa 10 bodova. Zlatibor je u poslednje četiri utakmice bez pobede, a posle šestog poraza zauzima 18. mesto na tabeli sa šest bodova.