TOTENHEM UNIŠTIO JUNAJTED: Mančester pretrpeo jedan od najvećih poraza u svojoj istoriji - ovo je prava sramota!

PREMIJER LIGA, 4. KOLO

Već u prvom minutu sudija je nakon pada Marsijala dosudio penal

Fudbaleri Totenhema priredili su pravu katastrofu Mančester junajtedu na Old Trafordu.

Izabranici Žozea Murinja su u 4. kolu Premijer lige propisno upropastili domaćina i pobedili sa 6:1 (4:1).

Već u prvom minutu sudija je nakon pada Marsijala dosudio penal, a siguran sa bele tačke bio je Bruno Fernandeš u drugom minutu. Dva minuta kasnije stigao je odgovor ekipe Žozea Murinja, Tanži Ndombele je unutar kaznenog prostora savladao De Heu.

Nije mnogo trebalo gostima da dođu do preokreta, Son je u sedmom minutu probio po levoj strani i preciznim udarcem postigao gol uz desnu stativu. Već u 30. u strelce se upisao i Heri Kejn na asistenciju Sona, a Korejac je i sam ponovo bio strelac u 37. minutu najavivši pravi potop Mančester junajteda. Pokušao je Ole Gunar Solskjer da izmenama prodrma ekipu, u svlačionici su ostali Fernandeš i Nemanja Matić, ali nije vredelo. Igrao se 51. minut kada je Hojbjerg sjajnim dodavanjem presekao odbranu Junajteda i uposlio Serža Orijea koji je preciznim udarcem sa desne strane matirao De Heu. Nije to bilo sve od Sparsa, u 78. minutu Pogba je napravio veoma naivan penal koji je u gol pretvorio Hari Kejn.