ČELSI RAZBIO KRISTAL PALAS: Everton je premoćan, Bijelsa zaustavio i Gvardiolu, Njukasl slavio!

premijer liga, 4. kolo

Fudbaleri Čelsija pobedili su danas na svom terenu ekipu Kristal Palasa sa ubedljivih 4:0, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Čelsi je upisao drugu pobedu i trenutno je četvrti na tabeli sa sedam bodova, dok je Kristal Palas osmi sa bodom manje.

Ben Čilvel je u 50. minutu doneo prednost Čelsiju, udvostručio je Kurt Zuma u 66. minutu na asistenciju Čilvela, a pobedu domaćih potvrdio je Žoržinjo sa dva pogotka sa penala, u 78. i 82. minutu.

Srpski fudbaler Luka Milivojević igrao je za Palas do 67. minuta.

Fudbaleri Čelsija u narednom kolu dočekuju Sautempton, dok će Kristal Palas ugostiti Brajton.

Fudbaleri Evertona pobedili su danas na svom terenu Brajton sa 4:2, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Everton je poveo golom Dominika Kalvert-Luina u 16. minutu, izjednačio je Nil Mope u 41, da bi novu prednost domaćem timu doneo Jeri Mina u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golovima Hamesa Rodrigesa u 52. i 70. minutu Everton je potvrdio pobedu, a konačan rezultat postavio je Iv Bisuma u 92. minutu.

Everton je prvi na tabeli Premijer lige sa maksimalnih 12 bodova, dok je Brajton sada na 14. poziciji sa tri osvojena boda.

Ekipu Evertona u narednom kolu čeka gradski derbi protiv Liverpula, dok će Brajton gostovati Kristal Palasu.

Fudbaleri Lidsa i Mančester sitija odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Siti je poveo golom Rahima Sterlinga u 17. minutu, a izjednačenje i bod povratniku u Premijer ligu doneo je Rodrigo u 59. minutu.

Lids je, posle četiri odigrana kola, peti na tabeli sa sedam bodova, dok je ekipa Pepa Gvardiole deseta sa tri boda manje.

Fudbaleri Lidsa u narednom kolu dočekuju Vulverhempton, dok će Siti dočekati Arsenal.

A i Njukasl je uspeo da slavi i bio je bolji od Barnlija sa 3:1.

Sen Maksam je doveo svoj tim u prednost u 14. minutu, a na 1:1 poravnao je Vestvud.

Ipak, Kalum Vilson četiri minuta kasnije vraća prednost, a poslednji gol na meču delo je istog igrača, ali sa bele tačke.

Igrao se tada 77. minut.

Premijer liga, četvrto kolo:

subota:

Čelsi – Kristal Palas 4:0 (0:0) (Čilvel 50, Zuma 66, Žoržinjo 78p, 82p) Everton – Brajton 4:2 (2:1) (Kalvert Luin 16, Mina 45+2. Rodriges 52, 70 – Mopaj 41, Bisuma 90+2) Lids – Mančester siti 1:1 (0:1) (Rodrigo 59 – Sterling 17) Njukasl – Barnli 3:1 (1:0) (Maksiman 14, Vilson 65, 77p – Vestvud 61)

nedelja: 13.00 Lester – Vest Hem 13.00 Sautempton – VBA 15.00 Arsenal – Šefild junajted 15.00 Vulverhempton – Fulam 17.30 Mančester junajted – Totenhem 20.15 Aston Vila – Liverpul