RUTINSKA POBEDA BARSE: Kadiz sa dva igrača manje slavio u Bilbau!

primera, 4. kolo

Mesi odigrao sjajno

Fudbaleri Kadiza pobedili su večeras u gostima Atletik Bilbao sa 1:0, u utakmici četvrtog kola španske Primere.

Kadiz je slavio autgolom Unaija Lopesa u 57. minutu.

Gostujući tim je meč završio sa dva igrača manje na terenu pošto su po dva žuta kartona zaradili Karlos Akapo i Alvaro Negredo.

Kadiz sada ima šest bodova, a Bilbao tri.

Fudbaleri Sevilje pobedili su Levante na svom terenu, takodje, sa 1:0, a strelac jedinog pogotka bio je Jusuf En Nesiri u 91. minutu.

Sevilja iz dva odigrana meča ima šest bodova, a Levante tri posle tri utakmice.

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras u gostima Seltu sa 3:0, u utakmici četvrtog kola Primere.

Ansu Fati je u 11. minutu doneo prednost Barseloni, na 2:0 je autogolom u 51. minutu povisio Lukas Olasa, a konačan rezultat postavio je Serhi Roberto u 95. minutu.

Barselona je od 42. minuta igrala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton zaradio Kleman Langle.

Ekipa sa Kamp Noua sada ima šest bodova iz dve odigrane utakmice, dok Selta ima bod manje, ali iz dva meča više.

Fudbaleri Barselone u narednom kolu dočekuju Sevilju, a Selta gostuje Osasuni.

La Liga, 4. kolo:

Četvrtak Atletik Bilbao – Kadiz 0:1 (0:1) (Lopes 57ag) Sevilja – Levante 1:0 (0:0) (El Nesiri 90+2) Selta – Barselona 0:3 (0:1) (Fati 11, Olasa 51ag, Roberto 90+3)

Sreda

Ueska – At. Madrid 0:0 Viljareal – Alaves 3:1 (2:1) Eibar – Elče 0:1 (0:1) Real Madrid – Valjadolid 1:0 (0:0) Utorak Real Sosijedad – Valensija 0:1 (0:0)