Sevilja bolja od Kadiza: Rakitić postigao povratnički gol!

primera, 3. kolo

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras na gostujućem terenu Kadiz sa 3:1 (0:0), u utakmici trećeg kola španskog prvenstva.

Kadiz je poveo u 48. minutu golom Salvadora Sančesa, a izjednačio je Luk de Jong, golom u 65. minutu. Sevilja je povela golom Munira El Hadadija u 90. minutu, a konačan rezultat postavio je Ivan Rakitić u šestom minutu nadoknade. Hrvatski fudbaler se nedavno vratio u Sevilju iz Barselone.

Sevilji je u devetom minutu poništen gol, nakon što je posle upotrebe VAR tehnologije procenjeno da je Lukas Okampos bio u ofsajdu.

Sevilja sada ima tri boda iz jedne utakmice, a Kadiz ima isti broj bodova, ali iz tri meča.