Pazite se, Suarez je zver: Urugvajac ušao sa klupe, pa dao 2 komada i namestio jedan - Atletiko urnisao Granadu!

primera, 2. kolo

Sa dva brza pogotka Urugvajac je pokazao da će da bude ogromno pojačanje za Atletiko

Fudbaleri Atletiko Madrida su u nedelju, u svom prvom meču u novoj sezoni, na svom stadionu deklasirali Granadu sa 6:1 (1:0).

Pored netipično ubedljive pobede “jorgandžija”, u prvom planu je urugvajski fudbaler Luis Suarez, koji je debitovao za Atletiko. On je u igru ušao u 70. minutu umesto strelca prvog gola, Dijega Košte, a odmah je uticao na promenu rezultata.

Već posle dva minuta sjajnom asistencijom je izbacio Markosa Ljorentea samog pred gol Granade, a on je lako pogodio za 4:0. Pre toga su Anhel Korea i Žoao Feliks postigli golove.

Suarez je željan golova u novom klubu, a Granada je ispaštala. Sa dva brza pogotka Urugvajac je pokazao da će da bude ogromno pojačanje za Atletiko. U 85. minutu je glavom postigao prvenac u crveno-belom dresu, a potom je u 94. minutu stavio tačku na ubedljivu pobedu Madriđana.

Između ta dva gola je Molina uspeo da smanji zaostatak pogotkom u 87. minutu.