PONOVO RADI BIOSKOP: Inter i Fiorentina odigrali meč za pamćenje - tri preokreta i na kraju pobeda "neroazura"!

serija a, 2. kolo

Sjajan meč viđen je na u Milanu, gde je Inter posle čak tri preokreta savladao Fiorentinu - 4:3 (1:1).

Povela je Viola u 3. minutu golom Kuamea, na sjajanu asistenciju Bonaventure. Inter je delovao loše, Kuame je propustio veliku priliku za 2:0. Ipak, na samom kraju prvog poluvremena Lautaro Martinez poravnava rezultat.

Inter početkom drugog dela stiže do vođstva autogolom Kaćerinija, ali to je bio uvod u još jedan preokret.

Prvo Kastrovili donosi 2:2, a gost je onda do vodećeg pogotka došao u 63. minutu golom koji je postigao Federiko Kjeza.

Činilo se tada da će gosti ostvariti pobedu. Ipak, neverovatan preokret Intera viđen je u poslednjim trenucima utakmice. Prvo je Lukaku u 87. minutu izjednačio na 3:3, a samo minut kasnije D'Ambrosio preokrenuo je na 4:3.

U oba tima nastupili su i srpski fudbaleri: Kolarov i Milenković su počeli susret, dok je Vlahović ušao sa klupe u drugom poluvremenu.

Serija A, 2. kolo:

Subota:

Torino – Atalanta 2:4 (2:3) (Beloti 11, 43 – Gomes 13, Murijel 21, Hatebor 42, De Ron 54)

Kaljari – Lacio 0:2 (0:1) (Lazari 4, Imobile 72)

Sampdorija – Benevento 2:3 (2:1) (Kvaljarela 8, Koli 18 - Kaldirola 33, 72, Leticija 88)

Inter – Fiorentina 4:3 (1:1) (Martinez 45+2, Ćećarini 52. ag, Lukaku 87, D'Ambrozio 89 - Kuame 3, Kastrovili 57, Kjeza 63)