VBA PROSUO 3:0 PROTIV ČELSIJA: Neverovatan meč u Birmingemu, Abraham u 95. minutu odneo bod na Stamford bridž!

premijer liga, 3. kolo

Fudbaleri Vest Bromviča i Čelsija igrali su večeras u Birmingemu nerešeno 3:3 (3:0) u trećem kolu Premijer lige.

VBA je ispustio priliku da ostvari prvu pobedu od povratka u Premijer ligu, pošto je na poluvremenu imao tri gola prednosti.

Domaćin je vodio na poluvremenu golovima Kaluma Robinsona u četvrtom i 25. i Kajla Bartlija u 27. minutu.

Prvo je Mejson Maunt dao gol u 54. i potom Kalum Hadson-Odoi u 70. minutu za Čelsi, kome je bod u trećem minutu nadoknade doneo Tami Abraham.

Čelsi ima četiri boda iz tri utakmice, a VBA jedan na početku nove sezone Premijer lige.

PREMIJER LIGA, 3. KOLO

Brajton - Mančester junajted 2:3 (1:1) (Mop 40. penal, Marč 90+5 - Dank 43. ag, Rašford 55, Fernandeš 90+10 penal)

Kristal Palas - Everton 1:2 (1:2) (Kujate 26 - Kalvert Luin 10, Rišarlison 40)

VBA - Čelsi 3:3 (3:0) (Robinson 4, 25, Bartli 27 - Maunt 54, Hadson-Odoi 70, Ejbraham 90+3)