I VOŠA POSLE PRODUŽETKA ISPALA U BELGIJI: Srbiji ostao samo jedan predstavnik u Ligi Evrope! (VIDEO)
Nenad Lalatović, Foto: Starsport©

VELIKA ŠTETA

Iako Novosađani nisu bili podređena ekipa, na kraju su morali da osete gorčinu poraza

Fudbaleri Vojvodine ispali su u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope od Standarda iz Liježa. Konačan rezultat bio je 2:1 posle produžetaka (1:1 u regularnom toku).

Izabranici Nenada Lalatovića bili su ravnopravan rival belgijskom domaćinu tokom celog meča, ali sreća ovoga puta nije bila njihov saveznik.

Na poluvreme se otišlo bez golova, da bi Standard poveo već u 47. minutu preko Avenatija sa bele tačke.

Voša je izjednačila u 75, strelac je bio Petar Bojić, pa se tako ušlo u produžetke, ali tamo se desila tragedija.

Srpski klub je odmah u 1. minutu produžetka primio pogodak, strelac je bio Amalah koji je tako postavio konačan rezultat.

U plej-ofu za ulazak u Ligu Evrope Standard će igrati sa MOL Fehervarom iz Mađarske.