ŽIVKOVIĆI NISU USPELI: PAOK vodio, pa izgubio od Krasnodara!

plej-of za lš

Dobar rezultat u prvom meču u Rusiji

Objavljeno: 23:11h

Fudbaleri PAOK-a izgubili su u prvom meču plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona od Krasnodara sa 2:1, iako su imali prednost.

Može se reći i da PAOK nije imao sreće, a Dimitris Pelkas je promašio penal u sedmom minutu.

Isti igrač se iskupio golom za vođstvo u 32. minutu posle sjajne asistencije Andrije Živkovića, a Klason je sa bele tačke poravnao pet minuta kasnije, posle diskutabilne sudijske odluke.

Pobedu Rusima doneo je Kabela u 70. minutu, u momentima kada je Živko Živković sjajni odbranama održavao svoj tim u životu. Srbin je možda mogao i bolje da reaguje...

Salcburg je slavio u Tel Avivu nad Makabijem sa 2:1, a duel Slavije i Mitjilanda završen je bez golova.