AKO ON KOŠTA 80 MILIONA... Kepa tragičar Čelsija u porazu od Liverpula - Lester razbio Barnli! (VIDEO)
Arizabalaga, novi kiks, Foto: Printscreen

LAMPARD JE LUD AKO GA NE PRODA

Kepa je bukvalno asistirao Sadiju Maneu

Šampion Engleske je sa 2:0 slavio nad Čelsijem u okviru 2. kola Premijer lige.

Kepa Arizabalaga, najskuplji golman u istoriji fudbala, bio je asistent za drugi gol Liverpula u nedeljnom derbiju Premijer lige. Asistent u doslovnom smislu te reči.

Pri vođstvu Redsa od 1:0, samo četiri minuta pošto je Mane postigao prvi gol, Španac je senegalskom napadaču bukvalno poklonio loptu za dupliranje prednosti. Mane je vršio pritisak, Kepa je pokušao da doda saigraču, ali je to učinio tako da je fudbaler Liverpula lako presekao pas i još lakše zatresao mrežu.

U poslednjem meču dana Lester je bio bolji od Barnlija sa 4:2, iako je gostujuća ekipa imala prednost od 10. do 20. minuta. Tada je sve krenulo nizbrdo, a Lisice su sada prve na tabeli.

PREMIJER LIGA, 2. KOLO

Subota:

Everton - VBA 5:2 (2:1) (Kalvert-Luin 31, 62, 66, Rodrigez 45, Kean 54 – Diangana 10, Pereira 47, ck. Gibs 45+1)

Lids – Fulam 4:3 (2:1) (Kosta 5, 57, Klič 41, Bamford 50 – Mitrović 34, 67, Rid 62)

Mančester junajted - Kristal Palas 1:3 (0:1) (Van de Bek 80 - Taunzend 7, Zaha 74. penal, 85)

Arsenal - Vest Hem 2:1 (1:1) (Lakazet 25, Nketija 86 - Antonio 45)

Nedelja:

Sautempton - Totenhem 2:5 (1:1) (Ings 32, 90. penal - Son 45+2, 47, 64, 73, Kejn 82)

Njukasl – Brajton 0:3 (0:2) (Mope 4. penal, 7, Konoli 83, ck. Bisuma 89)

Čelsi - Liverpul 0:2 (0:0) (Mane 50, 54)

Lester – Barnli 4:2 (1:1)

(Barns 20, Peters ag 50, Džastin 61, Prat 79 – Vud 10, Dan 73)