NA 3 UTAKMICE 2 GOLA U SUPERLIGI: Ali makar su to bili prelepi golovi!

Superliga Srbije, 8. kolo

Nisu nešto bili raspucani srpski klubovi

Fudbaleri Radničkog i Čukaričkog odigrali su u Nišu meč bez golova, u okviru osmog kola Superlige Srbije.

Radnički se nalazi na četvrtoj poziciji sa 16 bodova i u narednom kolu će gostovati Voždovcu, dok će Čukarički koji je sedmi sa 15 bodova dočekati Mačvu.

Metalac i Mladost su u Gornjem Milanovcu odigrali 1:1. Gol za Metalac je postigao Aleksandar Katanić u 10. minutu sa penala, dok je izjednačenje Mladosti doneo Aleksandar Ješić u 86. minutu.

Metalac se nalazi 12. mestu sa devet bodova, dok Mladost peta sa 16 bodova. U narednom kolu, Metalac će gostovati Napretku, dok će Mladost dočekati Crvenu Zvezdu.

Bačka i Napredak su u Bačkoj odigrali bez golova. Bačka je od 72. minuta igrala sa igračem manje. Bačka ima šest bodova i zauzima 15. poziciju na superligaškoj tabeli, dok je Napredak osvojio bod manje i nalazi se na 16. mestu.

U narednom kolu Bačka gostuje Partizanu, dok će Napredak dočekati Metalac.