GENT, PAOK I DINAMO U PLEJ-OFU ZA LIGU ŠAMPIONA: Partizanov dželat zaustavljen u 3. kolu, kao i Filip Stojković!

liga šampiona

U sredu se igraju ostali mečevi 3. kola kvalifikacija iz staze šampiona

Fudbaleri Genta izborili su plasman u plej-of Lige šampiona.

Belgijski vicešampion na svom terenu je savladao Rapid iz Beča rezultatom 2:1 (1:0).

Niklas Dorš je doveo domaći sastav u vođstvo u 36. minutu, a konačan rezultat postavio je Roman Jaremčuk sa bele tačke u 14. minutu nastavka. Jusuf Demir je uspeo samo da ublaži poraz u sudijskoj nadoknadi.

Za goste iz Beča je ceo meč na poziciji desnog beka igrao bivši fudbaler Crvene zvezde Filip Stojković.

Gent će za rivala u dvomeču za plasman u Ligu šampiona imati kijevski Dinamo koji je bio bolji od AZ Alkmara na svom terenu rezultatom 2:0 (0:0).

Podsetimo, PAOK je izbacio favorizovanu Benfiku rezultatom 2:1 (0:0) na svom terenu, a Andrija Živković je postigao drugi gol i na najbolji način se "osvetio" bivšem klubu na svom prvom meču za novi tim.