BLISTAV POVRATAK STANOJEVIĆA: Partizan rutinski savladao Rad i izašao iz krize!

superliga srbije, 7. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča pratili ste uz "lajv-blog"

Objavljeno: 23:00h

Fudbaleri Partizana savladali su Rad rezultatom 3:0 (1:0) u meču 7. kola Superlige Srbije.

Povratnički debi Aleksandra Stanojevića prošao je izuzetno uspešno, pošto su crno-beli ubedljivo savladali ekipu sa Banjice.

Crno-beli su autogolom Stoisavljevića došli u vođstvo u 30. minutu, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Odmah po nastavku utakmice, gosti su ostali sa igračem manje, pošto je Đorić oborio Sadika u naletu, a Stevanović je nepuna tri minuta kasnije sjajnim pogotkom povećao prednost.

Sve dileme otklonjene su u 80. minutu, kada je Asano oboren u kaznenom prostoru, a Sadik iskoristio jedanaesterac za konačnih 3:0.

Partizan je stigao i do pete pobede ove sezone i nalazi se na trećem mestu, dok je Rad na poslednjoj poziciji sa samo tri osvojena boda.

U narednom kolu Partizan gostuje Zlatiboru u Užicu, a Rad će dočekati na Banjici ekipu Javora.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Sva dešavanja sa ovog meča pratili ste uz "lajv-blog".

KRAJ MEČA: Partizan - Rad 3:0 (1:0)

81. minut - GOL: Sadik siguran sa bele tačke, Partizan ima prednost od 3:0!

80. minut - Penal za Partizan! Asano je "pokošen" u kaznenom prostoru.

50. minut - GOL: Bomba Filipa Stevanovića! 2:0 za Partizan na startu drugog poluvremena.

46. minut - Crveni karton za Đorića. Fudbaler Rada je oborio Sadika u naletu, a iako nije bio poslednji igrač odbrane, sudija Piper ga je poslao u svlačionicu.

POLUVREME: Partizan - Rad 1:0

40. minut - Prečku je pogodio Urošević nakon udarca glavom.

30. minut - GOL: Vodi Partizan u Humskoj! Lazar Marković je "asistirao" Stoisavljeviću koji postiže autogol.

23. minut - Crno-beli stežu obruč oko gola gostiju, Asano i Sadik su bili u prilici da dovedu Partizan u vođstvo, ali ostaje 0:0.