UNIŠTAVANJE HRVATA NA 'DRAGAU': Portugalci bez Ronalda pregazili Kockaste!

liga nacije

Moglo je da bude i mnogo više

Večerašnji derbi Lige nacija, na stadionu "Dragao", između Portugalije i Hrvatske pripao je izabranicima Fernanda Santoša rezultatom 4:1.

Meč Grupe 3 A Lige nacija obeležila je fantastična igra prvaka Evrope, koji je dokazao da može i be najboljeg igrača Kristijana Ronalda.

Od samog početka Portugalci su krenuli silovito i samo zahvaljujući golmanu Livakoviću primili su jedan pogodak. Sve je brano čuvar mreže Hrvatske, ali majstoriju Kanselo u 41. minutu nije mogao.

Drugo poluvreme je donelo potpuno nadmoć najbolje evropske ekipe, koja je napunila mrežu Hrvata.

Prvo Žota u 58, onda Feliks u 70. minutu, da bi tačku na ubedljivu pobedu stavio Silva u petom minutu nadoknade. Utešni gol za Hrvate je postigao Bruno Petković u 91. minutu.