RUSIJA RUTINSKI PROTIV SRBIJE: Užasni Maksimović srušio nadu o preokretu - poraz Orlova koji nikog nije iznenadio!

liga nacija, 1. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

Objavljeno: 22:41h

Što se kaže - "ništa novo"

Fudbaleri reprezentacije Srbije kao po običaju razočarali su naciju novim porazom. Oni su u Moskvi u okviru 1. kola Lige nacija poraženi od Rusije rezultatom 3:1 (0:0).

Prvi gol delo je Artjoma Dzjube sa bele tačke posle faula Strahinje Pavlovića nad Bakaevim, a vrlo brzo je Karavaev sjajnim pogotkom sa distance savladao Dmitrovića.

Tračak nade doneo je Mitrović nakon lepe asistencije Lazovića, međutim, svega pola minuta kasnije je Nikola Maksimović uspeo da se oklizne i pokloni loptu Dzjubi, koji postiže svoj drugi gol na meču i postavlja konačan rezultat.

Naredni meč Srbija igra u nedelju protiv Turske na stadionu "Rajko Mitić".

1 / 8 Foto: EPA
Пласман обезедио SofaScore LiveScore

GOOOL: Samo što smo smanijili rezultat, Rusi opet postižu pogodak! Nikola Maksimović se okliznuo, što je iskoristio Dzjuba za svoj drugi, a treći za reprezentaciju Rusije!

GOOOL: Aleksandar Mitrović smanjuje na 2:1! Sjajno je Lazović probio po desnoj strani i asistirao najefikasnijem napadaču Srbije!

GOOOL: Karavaev postiže fantastičan pogodak! Sada već velika prednost Rusije od 2:0 u 70. minutu meča.

62. minut - Pokušaj Tadića sa distance, ali ništa od izjednačenja.

GOOOL: Artjom Dzjuba vara Dmitrovića, Rusija vodi sa 1:0!

46. minut - Samo što je krenulo drugo poluvreme, Strahinja Pavlović je skrivio jedanaesterac! Bakaev je oboren, a Rusija će imati šansu da dođe u prednost.

POLUVREME: Rusija - Srbija 0:0

39. minut - Ogroman promašaj Bakaeva! Rusi umalo da povedu, puno sreće za našu reprezentaciju.

24. minut - Velika šansa za Rusiju! Dzjuba je pokušao da volejom sprovede loptu u mrežu, ali Dmitrović je uz pomoć saigrača na gol-liniji uspeo da ostane nesavladan.

19. minut - Sjajna prilika za Sergeja! Kostić mu je ostavio povratnu loptu, međutim, golman domaćina na jedvite jade skreće loptu u korner.

15. minut - Odlična igra srpske reprezentacije u uvodnom delu meča. Tadić je propustio najbolju priliku, kada se spetljao pred golom Šunjina.