Lester pokazao zube Barsi, Oskar neće iz Čelsija, golman Bajerna primio gol kroz uši! (VIDEO)

Internacionalni kup šampiona

Tri utakmice su odigrane prethodne noći u okviru pripremnog takmičenja
Objavljeno: 09:03h

Takmičenje u Internacionalnom kupu šampiona nastavljeno je i tokom noći između srede i četvrtka. Lester je osetio šta gačeka u Ligi šampiona u sudaru sa Barsom i porazom 4:1, Real Madrid je tukao Bajern Minhen 1:0, a Čelsi Milan 3:1.

Sjajnu utakmicu odigrali su španski i engleski šampiona sa mnogo golova i umalo preokretom. U prvom poluvremenu je blistao Mesi sa dve asistencije, a golove su postigli Hadadi dva komada i jedan Suarez.

Ipak, na startu drugog dela se slika promenila i "lisice" su pokazale zube pa svega za 20 minuta smanjile na 4:2 pogocima Ahmeda Muse. Ipak, tačku na meč je stavio Muhika u 84. minutu.