ZVEZDA RAZMONTIRALA TSC! Puče petarda, Katai Magiko plesao!

superliga, 6. kolo

Sva dešavanja sa meča pratili ste na Espreso.co.rs

Objavljeno: 23:18h

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu u Beogradu TSC iz Bačke Topole sa 5:0, u utakmici šestog kola Super lige Srbije i zadržali maksimalni učinak u prvenstvu.

Trostruki strelac na stadionu "Rajko Mitić" bio je Aleksandar Katai, koji je golove postigao u 20, 28. i trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Golove su još postigli Željko Gavrić u 60. minutu i Mirko Ivanić u 70.

Crveno-beli imaju svih šest pobeda i sa 18 bodova prvi su na tabeli.

TSC je u poslednje tri utakmice bez pobede, a posle drugog uzastopnog poraza zauzima 10. mesto na tabeli sa osam bodova.

U Super ligi Srbije sledi pauza zbog obaveza reprezentacija, a posle pauze Zvezda će 12. septembra igrati kao gost protiv Čukaričkog, a TSC će dočekati Radnički iz Niša.

Sva dešavanja sa meča pratili ste na Espreso.co.rs!

GOTOVO JE! UBEDLJIV TRIJUMF ZVEZDE!

80' Sve je ovde odavno rešeno, čini se i da jedni i drugi jedva čekaju kraj.

69' Asistencija Kataija za Ivanića, 5:0!

60' Nikolić, Vukanović i na kraju mali Gavrić! 4:0, ovo je destrukcija!

54' Miran početak drugog poluvremena, TSC je krenuo da igra nešto konkretnije. Zec je veoma raspoložen

GOTOVO JE PRVO POLUVREME! 3:0 za Zvezdu!

47' Petom Boaći asistira, Katai precizan! Het-trik!

38' Stativa Kataija!

30' Izlazi Filipović, ubio ga je Boaći. Izvinjava se sada momak iz Gane, ali to neće oporaviti golmana gostiju.

27' Magija Kataija, kakav je to bio zalom! 2:0!

23' Boaći je bukvalno razneo Filipovića! Otvorenim stopalom ga je udario po stomaku, i dobio samo žuti karton?!

19' Evo gola! Sjajno su odigrali Gajić i Katai koji postiže fin gol! 1:0!

10' Nova prilika, sada je Ivanić posle Boaćijeve asistencije šutirao sa pet metara, ali brani Filipović!

9' Divna kombinacija Ivanića i Kataija, ali lucidno krilo gađa pored gola!