SRBIN DAO GOL ZA DINAMO, PA PODIGAO TRI PRSTA: Cela Hrvatska jutros bruji o ovom potezu!
Komnen Andrić, Foto: Printscreen

OP OP

Da li će mu ovo oprostiti?

Objavljeno: 11:30h

Dinamo Zagreb je na sjajan način počeo odbranu titule u Prvoj ligi Hrvatske i to razbivši vicešampiona Lokomotivu (inače svoju nezvaničnu filijalu) rezulatom 6:0.

Svoj doprinos pobedi dao je i srpski napadač Komnen Andrić, koji se na "Maksimiru" našao u centru pažnje zbog jednog poteza nakon gola.

Nekadašnji fudbaler OFK Beograda je u igru ušao u 79. minutu, kada je već bilo 4:0 za Dinamo. I odmah se pokazao. Posle manje od minut na terenu, Andrić je zabeležio asistenciju kod gola Luke Ivanušeca, da bi u centar pažnje dospeo u 89. minutu.

Tada je postigao gol za 6:0 posle prijema lopte u protivničkom šesnaestercu, a nakon postignutog pogotka, "devetka" Dinama nekoliko puta se prekrstio sa tri prsta i uputio pogled ka nebu.