ZABRANJENO ZA MALOLETNE: Fudbal ovo nije doživeo - Bajern se iživljavao nad Barselonom i sasuo joj 8 komada!

LIGA ŠAMPIONA, ČETVRTFINALE

Sva dešavanja sa ovog meča pratili ste uz "lajv-blog"

Objavljeno: 23:04h

Ona Barselona odlazi u istoriju, ovaj Bajern je mašinerija...

Kakav meč, kakva predstava, pa skoro sigurno možemo reći budućeg evropskog prvaka iz Minhena.

Ekipa Hansa Flika je rasformirala na komade slavnu Barselonu pobedivši ih sa ogromnih 8:2 (4:1) u četvrtfinalu Lige šampiona i sada čekaju pobednika iz meča Mančester siti - Lion.

Neverovatan susret je počeo ranim golom Tomasa Milera, da bi samo par minuta kasnije Alaba (sjajnim) autogolom poravnao rezultat na 1:1. Ipak, to je bilo sve od Barselone pošto je Bajern rafalnom paljbom u izvedbi Perišića, Gnabrija i Milera došao do ogromnih 4:1 na poluvremenu.

Tračak nade doneo je Luis Suarez svojoj ekipi, smanjivši na 4:2, ali to je bilo apsolutno sve od tima sa Kamp Nou.

Bajern primljeni gol nimalo nije poremetio, pa je nastavio da dominira i plete mrežu oko gola Ter Štegena, a mladi Dejvis prodorom iz snova promešao odbranu katalonskog tima i kao na tacni poslužio Kimiha za ubedljivih 5:2.

To nije bilo sve, Levandovski i Kutinjo su do kraja ponizili Barselonu i sa dva brza gola postavili rezultat na prosto neverovatnih 7:2 i tako naneli protivniku jedan od najtežih poraza u istoriji.

Ali, ni tu nije bio kraj - Kutinjo se sa još jednim golom osvetio Barseloni i postavio konačnih 8:2.

Kao epilog ovog susreta ističemo vanzemaljsku formu Bajerna i lakoću sa kojom su postizali golove protiv takvog velikana kao što je Barselona.

Ovaj Bajern može mnogo i to je sada apsolutno svima jasno...