MILOJEVIĆ ZA DLAKU IZBEGAO SUROVU OSVETU: Igrač kog je otpisao u Zvezdi sad mu je zagorčao život u Arabiji!

Spasio se

Bivši strateg srpskog šampion je upisao 3 boda u nastavku prvenstva

Objavljeno: 03:35h

Džonatan Kafu se umalo osvetio Vladanu Milojeviću što ga je svojevremeno precrtao u Crvenoj zvezdi. Srpski trener je upisao pobedu sa svojim Al Ahlijem 4:2 protiv Al Hazema u prvom meču u Saudijskoj Arabiji posle prekida takmičenja zbog pandemije koronavirusa.

Rezultat to možda ne govori, ali je Milojevićeva ekipa imala mnogo sreće u ovom meču, ne samo što je stigla do 3 boda, već i što je ostala neporažena, jer je umalo skupo plaćeno opuštanje.

Posle 50 minuta igre tim bivšeg trenera Zvezde je došao do visokog vođstva 2:0, iako nije bilo Marka Marina u postavi, ali onda sledi pad u igri i gosti preko Kafua stižu do izjednačenja za samo tri minuta. Brazilac je prvo asistirao, a potom i postigao gol za poravnanje.

Usledila je drama, naročito kada je u 75. minutu Al Hazemu poništen gol.

Ipak, u smom finišu meča, u 86. i 88. minutu Milojevićev tim postiže dva gola i stiže do pobede zahvaljujući kojoj ostaje u trci za mestom koje vodi u azijsku Ligu šampiona. Al Ahli uz meč više sada je treći na tabeli sa 40 bodova.