MITAR U PREMIJER LIGI! Golman Brentforda poklonio Fulamu elitu i 170 miliona!

finale baraža!

Tekstualni prenos pratili ste na Espreso.co.rs

Objavljeno: 09:04h

Fudbaleri Fulama obezbedili su plasman u Premijer ligu i 170 miliona funti!

Momci iz Londona su savladali sa 2:1 velikog gradskog rivala Brentford i to posle produđetka.

Junak utakmice bio je levi bek Džo Brajan koji je postigao oba gola.

Asistent kod drugog bio mu je Srbin koji je ušao u 90. minutu.

Meč je bio promenljivog tempa. Na početku je Fulan držao konce i napadao, ali nije postizao gol. Posle pola sata igre Brentford je uspeo da se oslobodi pritiska, a zatim i preuzme kontrolu u nastavku. Promene rezultata ipak nije bilo.

Delovalo je da je ekipa Skota Parkera bez daha i da neće izdržati pritisak, ali onda je u produžetku ponovo vratila balans na svoju stranu. Mitrović je dao impuls života svojim saigračima kada je ušao pred kraj regularnog dela, a onda je na scenu stupio pomenuti Brajan.

Prvo je dao gol sa 35 metara iz slobodnjaka, a zatim ga je nekoliko minuta kasnije Mitar spojio sa golom!

Počasni gol za Brentford dao je Dalsgard, ali bilo je kasno.

GOTOVO JEEEEEEE!!! IDE FULAM U PREMIJER LIGU!!!!

120' Počasni gol za Brentford! Strelac je Dalsgard!

117' Goooooooooooooooool!!! Ponovo Džo Brajan, sjajna asistencija Mitra!!!!

115' Drži Fulam sigurno prednost.

105' Genijalnooooooooo!!!! Golčina sa 35 metara Džoa Brajana!!!!

98' Evo prve šanse za Mitra, ali ipak Raja kupi loptu koju mu je poslao Nokert!

92' Kakva akcija Brentforda, ali Oli Votkins promašuje. Opasan igrač...

IDEMO U PRODUŽETKE!!!!

90' Ušao je sada stvarno Mitar i odmah su krenule duge lopte na njega!

82' Mitar krenuo na teren, pa se vratio!

78' Ozbiljan pritisak Brentforda, kao da su čekali da se igrači Fulama izmore...

70' Oli Votkins je sada lepo tukao sa ivice kaznenog, ali nova intervencija golmana Fulama.

58' Bobi Rid!!!! Kakav promašaj sa 10 metara! Najbolja prilika u nastavku i najava boljeg meča!

55' Nijedna ekipa ne želi mnogo da rizikuje za sad. Čeka se greška rivala.

48' Kebano iz slodnjaka umalo da da golčinu! uU prenosu se činilo da je ušla, ali je ipak završila na spoljnjem delu mreže.

46' Meč je nastavljen, Mitar i dalje na klupi.

45' Kraj prvog dela, posle vatrenog početka gledali smo prilično dosadan fudbal.

37' Opao je ritam i predhodnih 10-ak minuta nakon početnog pritiska Fuala. Uspeo je Brentford da uspori rivala.

25' Kakva šansa za Brentford! Mbeumo je umalo dao gol glavom, sjajno je Hektor intervenisao u poslednjem trenutku! Fulam je pre tog potpuno dominirao!

17' Onoma je promašio već četiri prilično izgledne šanse! Fali Mitrović da ove lopte prosledi u mrežu...

10' Kakav kiks golmana Fulama!!! Amaterski potez, nespretno je intervenisao, ali potom i onoma pravi veliku grešku i poklanja loptu rivalu!

3' Evo prvog uzbuđenja, tukao je Onoma, ali siguran je Raja!