I OVO SE DESILO U KRUŠEVCU I IZAZVALO JE REAKCIJU: Sudija prvo pokazao 10 minuta nadoknade, pa promenio na 5?!

rekli bismo komično

Situacija koja je svakako izazvala još pažnje, ali i brojna negodovanja

Već u 1. kolu Superlige podigla se velika prašina i to zbog utakmice Napredak - Partizan koja je završena pobedom crno-belih.

Javnost najviše bruji oko penala koji je u 85. minutu dosuđen za Partizan, međutim, to nije bio jedini neobičan momenat na tom meču.

Ono što je mnogima promaklo jeste jedna, pa reći ćemo komična, ali opet i diskutabilna situacija u samom finišu, a tiče se glavnog sudije Danila Grujića i četvrtog arbitra.

Naime, četvrti arbitar na ovom meču je najpre pokazao da će se igrati 10 minuta nadoknade vremena. Međutim, ubrzo je spustio semafor i počeo ponovo da podešava i da se dovikuje sa glavnim arbitrom da bi potom pokazao 5 minuta nadoknade.

To je izazvalo revolt kod domaćina, ali i izazvalo različite reakcije u javnosti.

U trenutku kada je pokazano koliko će se još igrati bilo je 2:1 za Partizan da bi kasnije u poslednjem, petom minutu nadoknade, Nikola Čolić postigao gol kojim je potvrdio pobedu Beograđana.