IZ 2 U 1 U BERGAMU, MALINOVSKI I GOMEZ JURE STOTKU: Inter rutinski sa Napolijem!
Alehandro Gomez, Foto: AP

Serija a, 37. kolo

Klub iz Bergama bliži se cifri od sto golova u sezoni

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras u gostima ekipu Parme sa 2:1, u utakmici 37, pretposlednjeg kola italijanske Serije A.

Parma je povela u 43. minutu golom Dejana Kuluševskog, izjednačio je Ruslan Malinovski u 70. minutu, a pobedu Atalanti doneo je Alehandro Gomes u 84. minutu.

Klub iz Bergama bliži se cifri od sto golova u sezoni.

Atalanta je trenutno druga na tabeli sa 78 bodova, odnosno ima dva boda više od Intera, a tri od Lacija koji imaju meč manje. Parma je na 11. poziciji sa 46 bodova.

Fudbaleri Atalante će u poslednjem kolu dočekati Inter, dok će Parma gostovati Lećeu.

U drugom meču dana, Inter je savladao Napoli sa 2:0 i tako opet prestigao Atalantu na tabeli i ostao na drugom mestu kolo pred kraj.

Strelci su bili Danilo D'Ambrozio u 11. minutu i Lautaro Martinez u 74.