Za njega je Nojer smešan: Albanski golman postao heroj nacije posle par minuta! (VIDEO)

PRAVA ŠKORPIJA

Partizani su neočekivano izborili plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona zahvaljujući jednom čoveku

Za korak ispred svih: Lansirana Espreso aplikacija! Overite je odmah!

Fudbalski klub Partizani iz Tirane nekako je uspeo da se plasira u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, a ništa od toga ne bi bilo moguće, da nije golman Bekim Hodža.

Posle 1:1 i produžetaka bez pobednika, usledila je penal serija, a blagu prednost imala je ekipa Ferencvaroša jer se revanš igrao u Mađarskoj.

Ipak, raspoloženi Albanac je postao hit za samo nekoliko minuta. On je uspeo da odbrani čak tri penala protivniku, a da uz to i zatrese mrežu domaćeg tima - panenkom!