Tomić: Utakmicu smo izgubili u Beogradu! Odgovornost je moja!

Ne plaši se otkaza

Trener crno-belih je rekao da su skupo koštali silni promašaji u prvom meču njegove izabranike
Objavljeno: 08:51h

Fudbaleri Partizana ispali su već na startu takmičenja u Evropi, u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope od poljskog Zaglebja.

San je gotov pre nego što je počeo... Surova eliminacija Partizana iz Evrope! (FOTO) (VIDEO)

Posle 0:0 u Beogradu i istog rezultata u Lubinu nakon 120 minuta igre, crno-beli su eliminisani sa penala i tako doživeli najranije ispadanje iz evropskih takmičenja još od sezone 1996/97.

Trener Ivan Tomić je posle meča rekao da su njegov tim skupo koštali oni silni promašaji na domaćem terenu, kada su njegovi igrači bili u šansama koje je teže bilo ne iskoristiti, nego pogoditi.

- Dosta su igrali dugim loptama i pravili nam probleme u prvih 15-20 minuta, dok se nismo navikli. Utakmica je bila ravnopravna, imali smo i mi i oni šanse. Ispostavilo se da smo izgubili u Beogradu. Svi oni promašaji kod kuće koštali su nas eliminacije - rekao je posle meča Tomić.