Ono što je pokušao Vijeira protiv Valete, uradio je Stevan Jovetić u 90. minutu! (VIDEO)

Majstor svog zanata

Crnogorski napadač je još jednom pokazao da poseduje neviđenu lucidnost

Ugo Vijeira je u utorak uveče pokušao da postigne na egzibicioni način gol u revanš meču protiv Valete, kada je petom iza leđa pokušao da matira maltežanskog golmana, ali mu je ovaj taj pokušaj krajnjim naporom odbranio.

Šmekerski pokušaj Vijeire: Bio bi to, možda, najlepši gol koji je Marakana ikada videla! (VIDEO)

Portugalcu nije prošlo za rukom da se proslavi, ali zato na drugom kraju sveta je nešto slično uradio Stevan Jovetić u dresu Intera protiv Solt Lejka kada je na taj način doneo pobedu "neroazurima" 2:1.

Za korak ispred svih: Lansirana Espreso aplikacija! Overite je odmah!

Crnogorski napadač je u 90. minutu petom postigao gol, ali tako što je šutirao iznenada i potpuno zatekao golmana i igrača američkog tima koji je stajao na gol liniji. Lopta je prošla kroz noge čuvaru mreže i završila u golu.