MILAN NAPRAVIO BOLONJEZE, SVI PRIČAJU O MIHI I ZLATANU: Atalanta zaustavljena, Sasuolo loše odglumio Barselonu!
Siniša Mihajlović, Foto: Profimedia

serija a, 34. kolo

Nastavljeno takmičenje u Italiji

Fudbaleri Atalante propustili su priliku da se vrate na drugo mesto na tabeli, pošto su odigrali 1:1 sa Veronom, u utakmici 34. kola italijanske Serija A.

Atalanta je povela u 50. minutu golom Duvana Zapate, a izjednačio je Mateo Pesina devet minuta kasnije.

Ekipa Atalante je treća na tabeli sa 71 bodom, koliko ima i drugoplasirani Inter uz meč manje. Na drugoj strani, Verona je deveta sa 45 bodova.

U narednom kolu Atalanta dočekuje Bolonju, dok Verona gostuje Torinu.

Fudbaleri Kaljarija i Sasuola odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 34. kola italijanske Serije A, iako su gosti imali posed lopte od čak 77 posto.

Frančesko Kaputo je u 12. minutu doneo prednost Sasuolu, a izjednačio je Žoao Pedro u 63. minutu.

Sasuolo je osmi na tabeli sa 48 bodova, odnosno ima pet manje od Milana i Napolija, dok je Kaljari na 11. poziciji sa 42 boda.

Fudbaleri Sasuola u narednom kolu dočekuju Milan, a Kaljari gostuje Laciju.

A u poslednjem meču dana Milan je nemilosrdno razneo Bolonju sa 5:1.

Rezultat je malo zasenila fotka dobrih prijatelja Siniše Mihajlović i Zlatana Ibrahimovića, uz priču od Šveđaninovom dolasku u Mihino jato.

Pored toga, Srbin će biti besan zbog užasnog izdanja svoje ekipe.

Redom su joj mrežu punili Salemakers. Čalhanoglu, Benaser, Rebić i Kalabrija, dok je počasni gol dao Tomijasu.

Serija A, 34. kolo:

Verona – Atalanta 1:1 (0:0) (Pesina 59 – Zapata 50) Kaljari – Sasuolo 1:1 (0:1) (Pedro 63 – Kaputo 12)