Brodolom Noriča, Barnlijev evropski san i dalje traje!
FK Barnli, Foto: Profimedia

premijer liga, 37. kolo

Fudbaleri Barnlija pobedili su u gostima ekipu Noriča sa 2:0, u utakmici 37. kola Premijer lige.

Barnli je poveo u finišu prvog poluvremena golom Krisa Vuda, a konačan rezultat postavio je autogolom Ben Godfri u 80. minutu.

Norič je meč završio sa dva igrača manje na terenu, pošto su crvene kartone još u prvom poluvremenu dobili Emilijano Buedija i Josip Drmić.

Barnli je upisao 15. pobedu u šampionatu i trenutno je deveti na tabeli sa 54 boda, odnosno ima samo dva boda manje od šestoplasiranog Vulverhemtona, dok je Norič poslednji sa samo 21 osvojenim bodom.

Fudbaleri Barnlija u narednom, poslednjem kolu dočekuju Brajton, dok će se Norič od Premijer lige oprostiti na gostovanju Mančester sitiju.