IDE ZVEZDA LAJKOVAČKOM PRUGOM: Crveno-beli uspešni u proveri protiv IMT!
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport©

PRELAK ZALOGAJ

Istim rezultatom kao i večiti rival, i klub iz Ljutice Bogdana je savladao niželigaša

Fudbaleri Crvene zvezde su lagano prošateli "lajkovačkom prugom" i slavili nad novobeogradskim IMT-om sa 2:0.

Strelci dva pogotka bili su Mirko Ivanić u 51. i Andrija Radulović u 85. minutu meča.

Za Zvezdu su od prvog minuta zaigrali: Vasiljević, Mitrović, Degenek, S. Babić, Hajdin, Matić, I. Babić, Garsija, Simić, Vukanović i Krstović, dok su u drugom poluvremenu priliku dobili Borjan, Ćopić, Gajić, Pankov, Milunović, Rodić, Sanogo, Vulić, Ivanić, Katai, Radulović, Tomane i Lazetić.

Nije IMT bio nimalo naivan rival, ali jasno je da je kvalitet na strani crveno-belih presudio na stadionu Železničara iz Lajkovca, koji nema reflektore, pa je utakimca morala da se odigra po dnevnoj svetlosti.