INTER SE VRATIO NA DRUGO MESTO: Iz dvojke u keca u Milanu, neverovatna greška Handanovića će biti zaboravljena!
Inter, Foto: EPA/ Cesare Abbate

Serija a, 32. kolo

Izabranici Antonija Kontea pokazali su da mogu da se vrate posle zaostatka na poluvremenu

Objavljeno: 23:46h

Fudbaleri Intera uspeli su u 32. kolu Serije A da nekako preokrenu rezultat protiv Torina i na kraju slave, iako su na poluvremenu bili u zaostatku. Ekipa Antonija Kontea pobedila je sa 3:1 (0:1) .

Sve je počelo dobro po goste, jer je Andrea Beloti postigao pogodak u 17. minutu. On je iskoristio neverovatnu i potpuno nesvojstvenu grešku Samira Handanoviča.

Međutim, i pored vođstva na poluvremenu, u drugom delu je Inter pokazao zašto je veći deo sezone bio konkurent za titulu.

Prvo je u 48. minutu Ešli Jang poravnao, da bi u 51. Dijego Godin preokrenuo posle kornera koji je izveo Aleksis Sančez, da bi konačnih 3:1 postavio Lautaro Martinez deset minuta kasnije. Opet je asistent bio Čileanac.

Momci iz Milana tako su iskoristili negativne rezultate svih konkurenata za vrh tabele i popeli se na drugo mesto, ali teško da će do kraja moći da stignu Juventus, koji ima osam bodova viška.

Serija A, 32. kolo:

Lacio – Sasuolo 1:2 (1:0) (Alberto 33 – Raspadori 51, Kaputo 90+1)

Breša – Roma 0:3 (0:0) (Facio 48, Kalinić 62, Zaniolo 74)

Juventus – Atalanta 2:2 (0:1) (Ronaldo (p) 55, 90 – Zapata 16, Malinovski 80)

Nedelja:

Đenova – SPAL 2:0 (1:0) Pandev 24, Šene 54

Kaljari – Leće 0:0

Fiorentina – Verona 1:1 (0:1) Kutrone 96 – Faraoni 18

Parma – Bolonja 2:2 Kurtić 91, Ingleze 95 – Danilo 3, Sorijano 16

Udineze – Sampdorija 1:3 (1:0) Lazanja 37 – Kvaljarela 46, Bonacoli 84, Gabijadini 93

Napoli – Milan 2:2 (1:1) Di Lorenco 34, Mertens 60 – Ernandes 20, Kesi 73p)